trainingsschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO8-1JM 18.15 - 19.15 Ton Michiels
  • Trainingsveld
  • 2
  • -
Excellent JO8-2 18.15 - 19.15 Nico Nelis
  • Trainingsveld
  • 1
  • Trainer: Nico Nelis
Excellent JO8-3 18.15 - 19.15 Mark van den Heuvel, Lars van Hoenselaar
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
Excellent JO9-1 18.15 - 19.15 Harm Wientjes, Dani Weemen
  • Veld 2
  • 3
  • -
Excellent JO10-1 18.15 - 19.15 Coen Jans, Cyrille Weemen
  • Oefenhoek
  • 4
  • -
Excellent JO11-1 18.15 - 19.30 Patrick Lamers
  • Veld 2
  • 5
  • trainer: Patrick Lamers
Excellent JO13-1 18.15 - 19.30 Mark Lenkens, Lars de Rijck
  • Trainingsveld
  • 2
  • -
Excellent JO13-2JM 18.15 - 19.30 Peter Pietersen
  • Veld 2
  • 6
  • trainer: Peter Pieterse

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO15-1 18.30 - 19.45 Roy Lenkens, Koen Laarakkers
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
Excellent JO15-2JM 18.30 - 19.45 Jakub Kacprzak, Jordy Hermanussen
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • Rugbyveld
Excellent JO17-1 18.30 - 19.45 Jannes van Dijk, Jeroen Lenkens
  • SVS Stevensbeek
  • 3
  • -
Excellent JO19-2JM 18.30 - 19.45 Conny Verhoeven
  • Veld 2
  • 2
  • -
Excellent JO19-1 19.00 - 20.15 Marco Hendriks
  • Veld 2
  • 3
  • -
Excellent VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Charles Jans
  • Trainingsveld
  • 6
  • Dames gebruiken kleedkamer 4 & 6 en hebben de beschikking over het trainingsveld.
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • Veld 2
  • 5
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 5 en hebben de beschikking over veld 2.
Excellent 2 (zon) 20.00 - 21.30 Geert Thomassen
  • Veld 2
  • 1
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 5 en hebben de beschikking over veld 2.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO7-1 18.15 - 19.15 Bart Aarts, Bart van Duynhoven, Paul Geilen, Amber Verhoeven, Wout Kuijpers, Christiaan Cornelissen
  • Veld 2
  • 1
  • -
Excellent JO7-2 18.15 - 19.15 Mark van den Heuvel, Gijs Nielen, Paul Geilen, Henk Broeks, Amber Verhoeven, Isa Verberk, Sven Thomassen
  • Veld 2
  • 1
  • -
Excellent JO8-1JM 18.15 - 19.15 Kees Vesters
  • SVS Stevensbeek
  • 2
  • -
Excellent JO8-2 18.15 - 19.15 Marcel Kroef
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • Trainer: Marcel Kroef
Excellent JO8-3 18.15 - 19.15 Gijs Nielen, Sven Thomassen
  • Veld 2
  • 2
  • -
Excellent JO9-1 18.15 - 19.15 Mo Noij
  • SVS Stevensbeek
  • 3
  • -
Excellent JO10-1 18.15 - 19.15 Siem Kroef
  • SVS Stevensbeek
  • 4
  • -
Excellent JO11-1 18.15 - 19.30 Manfred Dinnessen
  • D'n Twist
  • 1
  • -
Excellent JO13-1 18.15 - 19.30 Twan Thomassen
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
Excellent JO13-2JM 18.15 - 19.30 Frank Lenkens, Roel van den Oever
  • D'n Twist
  • 2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO15-1 18.30 - 19.45 Willem van Loon, Conny Verhoeven
  • D'n Twist
  • 2
  • -
Excellent JO15-2JM 18.30 - 19.45 Roy Jordans
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
Excellent JO17-1 18.30 - 19.45 Merijn Cornelissen, Benny Lenkens
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Excellent JO19-2JM 18.30 - 19.45 Joep Laarakkers
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • Rugbyveld
Excellent JO19-1 19.00 - 20.15 Jos van Otterdijk
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • Rugbyveld
Excellent VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Charles Jans
  • Veld 2
  • 6
  • Dames gebruiken kleedkamer 4 & 6 en hebben het eerste uur de beschikking over een heel veld (2) en vervolgens een half uur een half veld (2).
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • Trainingsveld
  • 1
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 2 en hebben de beschikking over het trainingsveld.
Excellent 2 (zon) 20.00 - 21.30 Geert Thomassen
  • Trainingsveld
  • 2
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 2 en hebben de beschikking over het trainingsveld.
Excellent 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Oefenhoek
  • 5
  • Lagere elftallen gebruiken kleedkamer 3 & 5 en hebben de beschikking over een half veld (2) en de oefenhoek.
Excellent 3 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 2
  • 5
  • Lagere elftallen gebruiken kleedkamer 3 & 5 en hebben de beschikking over een half veld (2) en de oefenhoek.
Excellent Vet 20.30 - 21.45
  • Veld 2
  • 5
  • Lagere elftallen gebruiken kleedkamer 3 & 5 en hebben de beschikking over een half veld (2) en de oefenhoek.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!