Cookie beleid Excellent

De website van Excellent is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

trainingsschema

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO17-1 18.30 - 19.45 Joris Verberk, Roel Verberk
  • Veld 2
  • 3
  • -
Excellent Keeperstraining 18.45 - 19.30 Peter Boumans, Bas Boonen
  • Veld 2
  • -
Excellent JO19-1 19.00 - 20.15 Marco Hendriks
  • Veld 2
  • 4
  • -
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • Veld 2
  • 5
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 5 en hebben de beschikking over veld 2.
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • Trainingsveld
  • -
Excellent 2 (zon) 20.00 - 21.30 Bart Jacobs, Bart van Duynhoven, Daan vd Steeg
  • Veld 2
  • 1
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 5 en hebben de beschikking over veld 2.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO7-1 18.15 - 19.15 Tom Cornelissen, Ron Engels, Ruben Thomassen
  • Veld 2
  • 1
  • -
Excellent JO7-2JM 18.15 - 19.15 Tom Cornelissen, Ron Engels, Ruben Thomassen
  • Veld 2
  • 1
  • -
Excellent JO8-1JM 18.15 - 19.15 Amber Verhoeven, Conny Verhoeven
  • Veld 2
  • 2
  • -
Excellent JO8-2JM 18.15 - 19.15 Bart van Duynhoven, Luuk Kuijpers
  • Veld 2
  • 3
  • -
Excellent JO9-1JM 18.15 - 19.15 Lars de Rijck, Reinier Cornelissen
  • Oefenhoek
  • 4
  • -
Excellent JO10-1JM 18.15 - 19.15 Mark van den Heuvel, Bram Jans
  • Trainingsveld
  • 5
  • -
Excellent JO10-2 18.15 - 19.15 Wout Kuijpers, Lars van Hoenselaar
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
Excellent JO10-3M 18.15 - 19.15 Tijs Kroot
  • Trainingsveld
  • 6
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO13-1 18.30 - 19.30 Daan Raaijmakers, Romain Meerdink
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • -
Excellent JO11-1 18.30 - 19.45 Stef van Asten
  • D'n Twist
  • 2
  • -
Excellent JO14-1JM 18.30 - 19.45 Roy Lenkens, Gido Kurvers
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Excellent JO15-1 18.30 - 19.45 Roy Jordans
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
Excellent JO17-1 18.30 - 19.45 Conny Verhoeven
  • D'n Twist
  • 3
  • -
Excellent JO19-1 19.00 - 20.15 Dennis Weemen
  • Veld 2
  • 5
  • -
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • 1
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 2 en hebben de beschikking over het trainingsveld.
Excellent 1 (zon) 20.00 - 21.30 John Janssen
  • Trainingsveld
  • -
Excellent 2 (zon) 20.00 - 21.30 Twan Thomassen
  • 2
  • Selectie elftallen gebruiken kleedkamer 1 & 2 en hebben de beschikking over het trainingsveld.
Excellent 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Oefenhoek
  • 5
  • Lagere elftallen gebruiken kleedkamer 3 & 5 en hebben de beschikking over een half veld (2) en de oefenhoek.
Excellent 3 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 2
  • 5
  • Lagere elftallen gebruiken kleedkamer 3 & 5 en hebben de beschikking over een half veld (2) en de oefenhoek.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Excellent JO8-1JM 18.15 - 19.15 Olaf Sloots
  • SVS Stevensbeek
  • 1
  • -
Excellent JO8-2JM 18.15 - 19.15 Bart Aben
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
Excellent JO9-1JM 18.15 - 19.15 Paul Geilen
  • Trainingsveld
  • 2
  • -
Excellent JO10-1JM 18.15 - 19.15 Marcel Kroef
  • SVS Stevensbeek
  • 2
  • -
Excellent JO10-2 18.15 - 19.15 Nico Nelis
  • Veld 2
  • 3
  • -
Excellent JO10-3M 18.15 - 19.15 Mark van Duynhoven
  • Oefenhoek
  • 4
  • -
Excellent JO11-1 18.15 - 19.30 Mo Noij
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
Excellent JO13-1 18.30 - 19.30 Coen Jans, Cyrille Weemen
  • Veld 2
  • 5
  • -
Excellent JO14-1JM 18.30 - 19.45 Patrick Lamers
  • D'n Twist
  • 2
  • -
Excellent JO15-1 18.30 - 19.45 Frank Lenkens
  • D'n Twist
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!